Каталог товарів

Лопати

Код товару: 12600151
Нема в наявності
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Лопати
Лопата - це один з найдавніших інструментів, придуманих людством. І сам винахід, і конструкція виявилися настільки вдалими, що девайс зберіг популярність і навіть необхідний у використанні досі. Хоча, звичайно, прогрес не стоїть на місці, і купити лопату можна вже не тільки для копання, а й для виконання інших польових робіт. Причому навіть самих незвичайних і важких. При цьому габарити лопат досить компактні, щоб носити їх на поясі, як ніж, а сучасні матеріали дозволили зменшити і вага до декількох сотень грам. Саме тому замовити лопату обов'язково для туриста (від альпініста до мисливця), а мережа магазинів зброї ОХОТА надає доступ до самих різних моделей як класичним, так і багатофункціональним тактичним.
Для чого потрібна сучасна лопата
Мабуть, вести мову про класичні штикові або совкові лопати не варто, адже вони практично не використовуються для туристичних походів. Єдиний виняток - пересування мандрівників на автомобілі, багажник якого дозволяє взяти з собою габаритний інструмент. У мережі мисливських магазинів ОХОТА переважно представлені саперні лопати, купити які строго рекомендується для більшості походів. Справа в тому, що за допомогою невеличкого тактичного лопати можна:
 • природно, копати - ями, рови, окопи - в будь-якому матеріалі від звичайної землі до снігу і піску;
 • рубати завдяки заточеною кромці, наприклад, сушняк для багаття, сухостій для побудови укриття;
 • пиляти спеціальної зазубрений частиною, скажімо, кістки дичини на полюванні або товсті гілки на повалених деревах;
 • рихлити землю, адже на багатьох моделях саперних лопат передбачена мотика, а у деяких є навіть льодоруб;
 • використовувати інструмент в якості брухту, завдяки черешки особливої ​​форми з міцним потовщенням;
 • зберігати набір для виживання (трос, сірники або кресало і т.д.) в спеціальній внутрішньої порожнини.
 • Саперні лопатки вже давно перестали бути простим інструментом. Тепер вони представляють собою кращого помічника туриста, які однозначно варто взяти з собою і на пікнік, і на полювання.
  Кому потрібно купити саперну лопату
  З огляду на, що лопата є вкрай універсальним інструментом, а сучасні зразки максимально легкі і компактні, замовити інструмент можна всім категоріям населення. Лопата знадобиться в будь-яких умовах:
  • мисливцям і рибалкам для польових робіт, від облаштування табору до добивання підранків;
  • туристам і альпіністам, які можуть використовувати лопату в поході аж до заготовки сушняка для багаття;
  • автомобілістам, щоб допомогти забуксувала в снігу або піску машині продовжити рух;
  • відпочиваючим на природі для підготовки місця під багаття, холодильник або навіть тимчасове житло.
  • Саперна лопата досить корисна, щоб купити її в якості побутового інструменту. Мережа магазинів зброї ОХОТА може запропонувати навіть складні моделі, які можна носити в рюкзаку в міських умовах. До речі, замовити тактичну лопату рекомендується навіть для самооборони - хоча це повністю сільськогосподарський інструмент, використовувати його цілком можна і для захисту від хуліганів і бродячих тварин. Навіть більше того - використовувати вкрай ефективно. Недарма саперна лопатка вважається одним з головних знарядь солдата, і користуватися їй вчать з першого дня курсу молодого бійця, причому як в бойовій обстановці, так і для риття окопів.

   Акційні товари
   Акція
   Карабін Anderson AM-15 K869-A005 16" 5.56 NATO M-LOK калібр .223/5.56
   Код товару: 923739156
   У наявності
   65 900 ₴ 49 500 ₴